Team Mishellbeauty

Team Mishellbeauty pozostáva z kvalifikovaných odborníkov s dlhoročnou praxou, ktorí individuálnym prístupom dokážu napĺňať potreby klienta v širokej škále krásy.Bc. Emília Rujáková

Manager of Company

MUDr. Denisa Dostalová

Dermatovenerológ                                                      - špecialista v obore dermatológie, vedúca kožnej a estetickej ambulancie Mishellbeuty Kliniky

MUDr. Jozef Fábry

Plastický chirurg

- špecialista v obore plastická a estetická chirurgia, vedúci kliniky plastickej a estetickej chirurgie Posonium Clinic

.

MUDr. Dušan Ogurčák

PRO VITAE - zdravotnícke zariadenie

kompletné inštrumentárium na odbery krvi a moču, EKG prístroj, sonografický prístroj na ultrazvukové vyšetrenie brušných orgánov, štítnej žľazy, prostaty u mužov, prsníkov u žien a pod., záťažový bicyklový EKG testovací prístroj a prístroje na rehabilitačnú liečbu.

Ing. Gabriela Semanová

Chemický inžinier v odbore kozmetika

.

Tomáš Tomšík

Hairstylist

.

V rukách Teamu Mishellbeauty

Ak sa žena zverí do rúk Teamu Mishellbeauty, postaráme sa o to, aby sa cítila famózne a bola kráľovnou akejkoľvek udalosti. V oblasti krásy nám dôverujú aj známe tváre.

LIFESTYLE

Bc.Emília Rujáková

Therma Natural 2017 / Bikini fitness 165 CM    GOLD WINNER

Každú stredu na facebook stránke Mishellbeauty si pre Vás Emília Rujáková s jej coachom Vladimírom Kerulom pripravujú rôzne zaujímavé témy v oblasti LIFESTYLE.

V tomto období máte možnosť na Mishellbeauty Klinike zakúpiť si DARČEKOVÝ POUKAZ v hodnote 250 eur na 15 tréningov / 300 eur na 20 tréningov. V cene je zahrnutý aj vypracovaný jedálniček na mieru.

  Máte záujem odoberať  novinky Mishellbeauty?